Järgnevad tingimused kehtivad VAIMULIK VARANDUS OÜ  (edaspidi „müüja”) Interneti-poest aadressil kurjailma.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingute (edaspidi „leping”) kohta.


Ostmiseks lisage soovitud toode ostukorvi.

Ostukorvi sisu näete, kui klõpsate üleval paremas nurgas asuvale nupule “Ostukorv”. Ostukorvis saab soovi korral muuta tellitavate kaupade kogust. Kui olete veendunud, et ostukorvis on just need tooted, mida osta tahate, klõpsake nuppu “Soorita ost”, süsteem suunab teid edasi tellimuse vormistamisele.

Täitke palun ilmuvad kontaktväljad enda andmetega tähelepanelikult, see on vajalik kauba viperusteta kohaletoimetamiseks.

Makseviisiks on arvega maksmine.

Lõplikuks tellimuse kinnitamiseks vajutage nuppu “Esita tellimus”. Süsteem suunab teid ise edasi. Jälgige ekraanil olevaid õpetusi.


E-poes olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad kehtivat käibemaksu. Kauba hinnale lisandub kohaletoimetamise hind, mis sõltub pakiautomaadi tarne teenusepakkujast Itella Smartpost 3.50 ja Omniva 3.60. Kaubale on võimalik ka ise järele tulla Raudtee tn 9, Paide. Kellaaeg kokkuleppel.


TELLIJA ÕIGUS TELLIMUSEST TAGANEDA

E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus.

Kauba tagastamisega seonduvad postikulud kannab tellija. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning originaalpakendis. Toote tagastamiseks tuleb esitada tagastamisteade e-mailile 1kingipood@gmail.com. Tagamisteates peavad olema kirjas kliendi nimi ja perekonnanimi, tellimuse number, tellimuse kuupäev ja tagastamise põhjus. Kui kauba tagastamise põhjuseks on kaubal esinevad puudused, siis vahetatakse kaup välja müüja kulul.


MÜÜJA ÕIGUS LEPINGUST TAGANEDA

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud.


RAHA TAGASTAMINE

Müüja tagastab tellijale lepingust taganemise korral kauba eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt aga 30 päeva jooksul alates lepingust taganemisest tellija osundatud pangakontole.


ISIKUANDMETE KASUTAMINE

Kõiki külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet, mida kasutatakse vaid kauba edastamiseks ostjale.


Lõppsätted

Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on tellijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Kõikvõimalikud küsimused on oodatud aadressil 1kingipood@gmail.com

Ostu- ja tehniline abi telefonil 5663 3280