Ligipääs väärt e-koolitustele

Kõigile, kes plaanivad korraldada ürituse Järvamaal ajavahemikul 19.09 – 30.11.2020 ning liidavad enda ürituse Kurjailma festivali punase vihmavarju alla, saavad tasuta ligipääsu väärt e-koolitustele, mis aitavad üritust efektiivselt turundada. Koolitusel õpid, kuidas luua pilkupüüdvat Facebooki üritust ning kuidas seda kõige paremal viisil reklaamida. Koolitusel saad kasulikke nippe, kuidas tasuta ja väga väikese eelarvega enda üritusele rohkem rahvast saada. Õpid tundma facebooki saladusi ning saad teada, kuidas toimib meiliturundus. Saad ülevaate meediast, kuidas suhelda pressiga ning õpid kujundama reklaammaterjali.

 

Koolitus koosneb mitmest kuni 20ne minutilisest videoklipist ja on koheselt rakendatav. Õpid just siis, kui selleks on aega ning mugavalt, kodust lahkumata.
Koolitaja on Marika Juusu, kes on töötanud turunduse- ja müügivaldkonnas rohkem kui 15 aastat. Paide Muusika- ja Teatrimajas turundus-ja müügijuhina töötades, omandas Marika praktilise kogemuse, kuidas turundada erinevaid üritusi. Varasemalt on Marika tegutsenud meediavaldkonnas ning  jae- ja hulgimüügi valdkonnas. Tema tugevuseks on loov mõtlemine, turundusalased teadmised ning oskus keerulised asjad lihtsaks teha.